| Deyu_4766 a întrebat:

Ceau! Am un prietena de 9 luni si e cam ciudata. Cand e la scoala vrea numa sa o bag in seama, si sa o pup, sa o iau in brate De cee? waiting ( bine stiu dc e fatawinking asa sunt fetele, dar aceeasi intrebare a pus si ea happy ) dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Iubbiii_4906 a răspuns:

Poii.vad ca stii si singur raspunsullaughing
asa sunt fetele,vor sa fie baga`te in seamalove struck, alintate, iubite.si de fata cu ceilalti.
nu e nimic anormal in asta:*. inseamna ca tine la tinebig hug si ca vrea sa arate asta tuturorbatting eyelashes
>big grin

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

De cee? Pentru ca sunt fata! Si am voie. Deaiiaaaa! cine eu te enervez?

| Deea a răspuns:

rolling on the floor OMFG stai sa vezi ce poza pun laughing asta pentru ca si eu te iubesc! sa vad daca mai comentezi de poza mea. phbbbbt

| Deyu_4766 explică:

Pai nu stiu ce sa zic da la scoala sunt toti prosti care chiar nu au ce face decat sa rada ca vezi doamne happy am pupat-o si ma cam enerveaza si de asta nu prea ma bag eu in seama cu ea

| Deyu_4766 explică:

Deea te iubesc macar ai schimbat pozawinking

| Alysée a răspuns:

Si tu nu vrei?

| elisarktis a răspuns:

Iubbiii are dreptate fetele vor bagate in seama

| AngelAnime11 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, poate te place, iar de nu vrea sa vorbeasca poate vrea sa scriehappy.