| qieiqpalz a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare mai ciudata, eu cand o prind pe gagicamea de fund/tate sau nu stiu mi se pune in brate, mie nu mi se scoala. Imi dau seama ca e un avantaj dar na eram si eu curios de ce? Gen altii doar cand vad buci li se scoala si eu nu am treaba si da, am minte perversa.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai minte perversă. Dacă erai în pădure cu ea, i-o puneai. Asta este viața.

| aXy99 a răspuns:

Poate nu esti atras de ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Ce urât laughing

| Donsavas a răspuns:

Inseamna ca nu esti disperat. Asta înseamnă. Normal ca li se scoala unora, de nu prea ating fundul nimănui.

| madaEu a răspuns:

Inseamna ca e urata