| Bosca_Paul_1990 a întrebat:

Cine e veteran pe siteul myheritage.ro? am facut un arbore genealogic acum 637 zile si cand am intrat recent dupa un an si am constatat ca nu mai pot adauga persoane sau sa modific date din el, adica nu imi mai apare semnul (+) sau la vizualizare profil nu imi mai apare functia de Editare profil si nu stiu de ce. cine ma poate ajuta. Oare din cauza ca nu am intrat o perioada de timp sa mi se fi blocat? sau dupa un anumit numar de zile nu te mai lasa?

Multumesc.

5 răspunsuri:
| monycutzza a răspuns:

Din cauza ca nu ai mai intrat de mult

| Buetzzy a răspuns:

Este din cauza ca nu ai mai intrat de mult..asa am patit si eu.nu te speria fa altul. Funda?

| Bosca_Paul_1990 explică (pentru Buetzzy):

Din cate mi-am dat seama nu este de acolo, am eu raspunsul corect dar si o noua intrebare.
Raspunsul este dat de faptul ca am instalat in Calculator aplicatia MyHeritage Family Tree Builder si din cauza ca am legat arborele cu aplicatia de acum in colo nu ma mai lasa sa fac modificari de pe web ci numai din acea aplicatie si pe urma sa o public online.

Intrebarea este cum pot elimina acea legatura?

| Buetzzy a răspuns:

E din cauza aia ma ...la ce ti-am zis eu

| Bosca_Paul_1990 explică (pentru Buetzzy):

Nu e de acolo si sti de ce zic asta! pentru ca am facut unu nou si pe urma am instalat iar aplicatia de la ei MyHeritage Family Tree Builder si am sincronizato cu noul arbore pe care puteam sa il modific online, iar dupa ce am sincronizat cand am intrat pe site online nu ma mai lasa sa editez sau sa adaug pe + nici un membru, zicea ca de acum incolo orice modificare se va face prin MyHeritage Family Tree Builder si se va publica din el.

Deci e de la MyHeritage Family Tree Builder. Ca am testat, opate nu mai ti tu minte, dar poti sa incerci sa vezi si u.

Acum eu nu stiu cum sa rup acea sincronizare cu MyHeritage Family Tree Builder ca nu merge daca il dezinstalez.