| Balan_Radu_1998 a întrebat:

Cine stie daca comanda de la oriflame poate fi trimisa di in strainatate?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Poate fi dar taxa de livrare va fi mult mai mare decat costul produselor. Mai bine iei niste cosmetice din tara respectiva, sunt o gramada mult mai bune decat cele de la Oriflame.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, oriflame nu trimite international.
Dar o poti face tu din tara, daca mergi personal cu comanda la posta si o trimiti, impachetata conform regulilor de tansport internationale, cu declaratie vamala si plata de transport international.