| andraa22 a întrebat:

Se poate pune comanda oriflame pe internet?(daca da pe ce site)

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Http://ro.oriflame.com/index.jhtml
te loghezi in partea dreapta cu codul si parola iar apoi ai in dreapta jos formular comanda rapida

| anutza a răspuns:

Www.oriflame.ro si eu inscriu reprezentanti :)

| n3bunatica a răspuns:

Da se poate pune comanda oriflame de pe www.oriflame.ro dar trebuie sa fii reprezentat ca sa ai acces sa poti pune comanda.mai multe informatii gasesti pe site

| n3bunatica a răspuns:

Daca esti reprezentat atunci trebuie sa ai cont pe site userul de obicei este numarul de reprezentat(se gaseste pa factura) iar parola o pui tu care o doresti.dai la login si acolo scrii userul si parola.

| andraa22 explică:

(sunt reprezentant)