| LadyMădă10 a întrebat:

Credeți că un om căsătorit se mai poate îndrăgosti ca un adolescent?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Dacă persoana de lângă tine e exact aşa cum îţi doreşti, te poţi îndrăgosti mereu de ea, aşa ca un adolescent, gen cu tachinări şi lucruri de genu.
Asta e părerea mea!
O zi bună!

12 răspunsuri:
| ioandreii a răspuns:

Da, foarte des si cel mai rau ca nu de nevasta lui. Dar omul casatorit nu mai pune accent pe indragosteala de adolescent ci pe "iubirea de familist" e altceva si cu cit timpul trece e mai putenica. Deacea vezi mosneguti friciti de mana.

| Fatamuntilor a răspuns:

Tu de auzi ce vorbesti?
Nici un om casatorit cu capul pe umeri NU se va indragosti de o adolescenta!
Doar daca cauta aventura la acea fata!

| sabin89 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

N-a zis "de o adolescenta", ci "ca un adolescent".
@ pentru Lady10 - Da, se poate, sa fii indragostit de nevasta ta in mod continuu, cu o iubire asemanatoare cu aceea de la varsta adolescentei. O faci fericita si pe ea si esti fericit si tu.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru sabin89):

rolling on the floor.Aaaa,acum am citit intrebarea mai bine

On topic(cu scuzele de rigoare) De ce nu...sunt cupluri (rare ce-i drept ) care se iubesc ca-n prima zi!

| LoveSleep a răspuns:

Nu.

| Mayar a răspuns:

Deci daca vrei sa il furi de la nevastasa, D-zeu sa te ierte! laughing)

| Vvistula a răspuns:

Nu,datorita maturitatii, nu mai esti adolescent de la varsta si mai ales dupa ce te casatoresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca e la fel de prost ca un adolescent! Asa ca, da, e posibil...

| lBroken69 a răspuns:

Nu..nu are cum. tongue

| Miihaa a răspuns:

Da. Depinde si de caracteru persoanei

| gabriel87000 a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta? din moment ce omul e casatorit n-are cum deja a depasit faza aia cu adolescenta mai ales daca are si copii cred ca i sa taiat cheful de dragostelaughing

| jewnina a răspuns:

Si inca cum