| Laurentiu-Ion_Borcàneci_1977 a întrebat:

Cu 20 de ani in urma am avut o relatie cu o fata din Bucuresti. Se numea Dobre Tinca. In aceasta relatie a ramas insarcinata. Era gravida in 2 luni dar a trebuit sa plece in Grecia la sora ei. Eu am plecat in armata si am pierdut orice urma de a ei. Va rog din suflet ma puteti ajuta sa pot afla adevarul!? Multumesc.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Caut-o si tu pe FaceBook, poate o recunosti dupa poza!

| Laurentiu-Ion_Borcàneci_1977 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc.deja am cautat_o. poate s-a casatorit si a schimbat numele.

| Freya1 a răspuns:

Cauta pe la vechii prieteni poate stiu ceva.Sau mergi la politie, primarie nu mai stiu exact unde trebuie documenteazate de undeva.

| RainmakerX a răspuns:

Daca ati avut prieteni comuni care au cont de Facebook atunci e posibil sa te ajute unul dintre ei.

Alta varianta ar fi sa intri la sectiunea postari pe Facebook.
La nume pui prenumele respectivei iar la locatie pui greece. Daca are un prenume romanesc atunci ar fi posibila cautarea... Daca nu atunci este aproape imposibil.

Te-ar ajuta sa afli macar orasul de la un prieten comun.

| petitconseil a răspuns:

Eu cred ca daca ar fi fost ceva important, te-ar fi cautat ea, poate stia macar adresa ta, sau prietenii tai ii stia, ar fi dat ea de tine cumva daca chiar voia asta.

| alin131 a răspuns:

In afara de nume ce mai sti despre ea? Ii sti adresa din Bucuresti? Poate stiu vecinii de acolo ceva de ea, daca vrei sa o gasesti trebuie sa te agiti putin.

Te-ar ajuta daca ai cauta si pe Facebook, poate o gasesti acolo...

In cazul in care a pastrat copilul ai avea acum o fata sau un baiat de 19 ani.

Cauta si tu mai mult, poate pe Facebook o recunosti dupa poza.

Te ajuta Dumnezeu si o gasesti, dar nu stiu mai departe daca aveti un copil sau nu...

Totusi daca acum te mustra constiinta inseamna ca tu si fata asta trebuie sa vorbiti...

Iisus Hristos te iubeste.

| Laurentiu-Ion_Borcàneci_1977 explică (pentru alin131):

Multumesc! Sper k Dumnezeu sa ma ajute.

| Laurentiu-Ion_Borcàneci_1977 explică (pentru alin131):

Am cautat.o pe toate site-urire dar nici o sansa! am cautat si fratele ei care se numea Dobre Marius.dar nimic. ufff!

| Laurentiu-Ion_Borcàneci_1977 explică:

Mi.am adus aminte. avea 2 frati si 2 surori. unul se numea Dobre Marius iar celalalt Dobre Iulian.de surori nu.mi amintesc numele!