| victory a întrebat:

cu mai mult timp in urma am vazut un filmulet de la o nunta in care mireasa ii dedicase mirelui o superba poezie (sau declaratie de dragoste numai tin bine minte). stiu doar ca aceasta ia lasat pe toti cu respiratia taiata. era postat pe youtube... daca mai tin minte bine mirele se emotionase foarte tare..si denumirea filmuletului cuprindea numele celor. mi-as dori foarte mult sa-l regasesc din nou..pentru.
mi-as dori foarte mult sa o fac si eu la nunta mea...

1 răspuns:
| popm3 a răspuns:

Mai bine i-ai face o declaratie de dragoste originala, adica sa scrii tu una