| Optimus7 a întrebat:

Cum a-ti ajuns sa fiti impreuna cu iubitul/a voastra?

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Din intamplare!

| forever4you a răspuns:

Imi place intrebarea asta

Deci noi doi ne stiam doar din priviri si intr-o zi ne-am jucat cu niste prietene adevar sau provocare eu am ales provocare si am fost provocata sa-i spun lui(nici nu stiam cum il cheama, atunci am aflat)sa-i spun ca-l iubesc... a doua zi eu i-am spus si atunci am facut cunostinta, ne-am imprietenit eram prieteni buni ma lua in brate de mana statea numa-i langa mine, imi era fooarte simpatic dar intr-o seara el i-a spus prietenei mele ca-i place de mine, eu am observat ca cu mine se purta intr-un fel aparte dar am crezut ca este doar in mintea mea, asa si i-a spus prietenei ca ma place si ca vrea sa fim impreuna prietena mi-a spus a doau zi si atunci mi-am dat seama ca si eu il plac...mai pe seara am fost impreuna 2 saptamani, si ne-am despartit iar acum suntem prietenibig grin

| RloveR a răspuns:

Dupa o perioada de cateva luni bune cat a umblat dupa mine, aveam aman2 iubiti si ne-am iubit pe ascuns catva timp. apoi am hotarat sa fim impreuna oficial, sa iesim in fata lumii de mana si acum suntem fericiti, avem 6 luni oficiale.si cam un an de care nu stim decat noi!

| TormentOfSins a răspuns:

Imi place ce vad la ea si ea la mine... pur si simplu te place pentru ceea ce esti tu daca gaseste in tine ce cauta te va placea

| theorizer a răspuns:

*ma apuc de karate* thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la karatebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am vrut sa i-o pun, iar ea a fost incantata. da cu o conditie; sa mergem pe la starea civila.am ajuns la un compromis, din care am castigat amandoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am vrut sa i-o pun iar ea a fost incantata. dar cu conditia sa trecem pe la starea civila.si am ajuns impreuna si la starea civila si la orizontala.

| Ionut a răspuns:

Optimus7, chestia asta se intampla nu si-o face nimeni.
Cand te intalnesti cu o persoana care ti se pare ok si persoanei ii se pare ca tu esti la fel de ok, apare o legatura si cu putin curaj se formeaza un cuplu.

Sper ca te-am ajutat
Bafta.
Cu cat nu da-i importanta la fete/baieti (depinde ce esti) cu atat vin mai repede. tongue

| patricia_8129 a răspuns:

Eram in ziua de revelion si mi-a cerut sa fim impreuna si eu am acceptat