| Krysscristinakryss178 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place? De cate ori ma vede se uita atent la mine, imi zambeste, fluiera dupa mine si imi mai da cu palma la fund din cand in cand. Eu chiar il plac, dar nu stiu daca si el ma place. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Winniee a răspuns:

1.In primul rand, fluieratul si palma la fund e din cauza ca te vede frumoasa si ca il atragi fizic.Incearca sa verifici asta.
2.Arata-i, nu-i spune ca-l placi.Strategia ce mai buna este actiunea si nu vorba.Priveste-l intr-un anumit fel, vorbeste-i intru-un anumit fel, roaga-l sa-ti faca servicii minuscule sau ofera-i cadouri simbolice.Cu alte cuvinte sedu-l.
Dar imi pare rau ca nu se promoveaza imaginea tipului discret,bine educat,destept,cu simtul umorului,atent, finut, cult ci cea a ''baiatului rau'' sau a ''mitocanului'' pentru unii.

4 răspunsuri:
| dianadiana2000 a răspuns:

Asa sunt unii baieti... poate il atragi doar fizic si d'aia esti frumoasa si face putine glume p seama ta uh nu ar trebui sa bagi la suflet...mie cate cazuri din'astea mi se intampla, dar am invatat sa trec ca si cum nu s'ar fi intamplat nimichee hee

| ღNameღ a răspuns:

Nu vreau sa te supar sau sa te dezamagesc.Dar sincer iti spun ca baietii cand dau la fund fetelor, le cred cu**e.Nu te supara, nu vac aluzii, vb serios, chiar nu stiu dar presupun ca nu te place.

| Krysscristinakryss178 explică:

Da, ma mai alinta din cand in cand... spunandu-mi pisicuta si papusa.

| SrX a răspuns:

Te si alinta?

daca te si alinta atunci in mod sigur te placewinking