| IoannaaDmr a întrebat:

Hey TPU..Eu plac de ceva timp pe un baiat de la scoala si vreau sa aflu si eu daca si el ma place. Observ : se uita la mine intr-un fel anume imi pune piedici zambeste la mine.

Răspuns Câştigător
| Didixu a răspuns:

Eu cred ca te place..si ca sa afli intr-adevar daca te place pui un prieten/o prietena buna de a lui sa il intrebe daca te place fara sai spuna ca tu ai pus-o sa il intrebehappy

5 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Hei, buna m si eu cred ca te place, fa si tu niste "miscari" saluta-l vorbiti, da-i like-uri pe facebook, vorbiti pe mess, eu cred ca o sa se indragosteasca de tine :*

| neutrino a răspuns:

Daca iti pune piedica, sigur te place, chiar te iubeste. El spera ca prin acest mod te vei impiedica sivei ramane cu el.

| SisMusic a răspuns:

Incearca sa fii tu fa rost de ID sau de numarul de telefon si incearca sa iti dai intalnire cu el la o prajitura la un suc!
Ar trebui sa incerci sa afli daca mai are pe cineva ca sa nu afli mai tarziu si sa suferi pentru asta!
Cam asta ar fi detaliile nu sunt prea importante... incearca sa fii tubig grin
Bafta in continuare!winking

| RaspberryLover a răspuns:

Salut. Uite, sunt diferiti baietii. Unii ca sa iti atraga atentia, se lauda, se dau mari si tari, ba te cicalesc, ba iti pun piedici, ba mai iti trege niste pumni usori sau te mai si enerveaza.Asa cred unii ca impresioneaza o fata si o seduc, ca sa le fie prietena, sau sa vorbesc mai modern, iubita.

Altii zambesc, iti ofera diferite cadouri, te complimenteaza, vorbeste cu tine frumos, te alinta, glumeste cu tine si chiar te imbratiseaza si te pupa pe obraz.

Sunt diferiti oamenii. Si baietii sunt timizi si poate ca le e frica sa spuna ca plac pe cineva. Poate ca te place, cine stie, dar cu timpul iti vei da seama din ce in ce mai mult daca da sau nu.

Sper ca ti-am dat ceva sfaturi utile.Mult noroc si tot ce e mai bun sa ai! Pa pa!

| Andreiutza99 a răspuns:

Si mie mi sa mai intamplat cu un baiat la fel. Dupa 2-3 luni o placea pe alta >sad plus se mai si sarutau in fata mea xP