| zuzuzizi a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place? Tot stam de vorba si vreau sa aflu daca ma place... ma privste, ma saluta pe strada, e doar cu un an mai mare ca mine si imi zambeste, iar tot timpul cand are nevoie de ajutor apeleaza la mine... Deci ma place? Va rog sa raspundeti

Răspuns Câştigător
| GabiiHaș a răspuns:

Intreaba-l...ia stai o clipa...te cheama gabriela(C----ocea) nu thinking si esti in clasa a V-a C din petrosani la scoala avram stanca, asa-i?

| zuzuzizi explică (pentru GabiiHaș):

Cine esti?

| GabiiHaș a răspuns (pentru zuzuzizi):

Gabi (her---)

9 răspunsuri:
| Stephisorrr a răspuns:

Din cate ai specificat mai sus, s-ar putea sa te placa. Dar ar trebui sa vorbesti cu el. sa bati un apropo despre asta. Poate iti va recunoaste el. Succes :*

| MeNoNヅ a răspuns:

smugsmug serios?!?! gabi! Cri**ocea! mi-ai zis de baiatul ala cristi! smugsmug! vezi si gabi te-a recunoscut! smug

| GabiiHaș a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Nu eu am recunoscut-o dupa nume ca ea isi mai zice zuzu sau zizi...

| mariusgone a răspuns:

Sunt de acord cu @eStephisticataMA. Contrar a ceea ce a spus @onutzzaoana nu trebuie intrebat in fata, trebuie sa bati apropo-uri!

| onutzzaoana a răspuns:

Ar trebui sa-l intrebi si gata...

| bobocul a răspuns:

Eu nu stiu ce-i in minte lui,dar daca apeleaza la tine cand are nevoie de ajutor,poate te vede numai ca o prietena sau chiar te foloseste thinking
cel mai sigur ar fi sa-l intrebi pe el, gen "hei,iti place de cineva?" el daca zice da,il intrebi mai pe ocolite de cine, gen "cam cum arata,cum o cheama?" daca zice nu.(aici depinde,daca e timid poate zice nu ca ii e rusine, dar daca nu e timid,lasa-l in pace)
ps(nu te supara pe mine pls). tare faza:tu care-l cunosti,vb cu el, nu sti daca te place si ne scrii noua ca te saluta,iti zambeste, iti cere ajutorul apoi "deci ma place?" laughing lol, daca tu care-l cunosti nu sti, de unde sa stim noi rolling on the floor

| zuzuzizi explică:

Il cheama Cristi