| Florenta16 a întrebat:

Cum ar arata intalnirea perfecta intre un el si o ea in imaginatia voastra? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Intalnirea perfecta depinde si de ce fel de persoane participa la ea. Daca sunt genul Romantic, daca sunt genul pe direct, pe fuga etc.Pt mine intalnirea perfecta este atunci cand fata respectiva ma iubeste ma nebunie.Sunt genu Romantic, imi place sa ai aduc flori, sa o alint, sa ai fac suprize. Probabil ca i-asi aduce un imens buchet de Trandafiri si ceva care ei ai place enorm sau isi doreste sa aiba.As merge cu ea undeva sa avem clipe de tandrene doar noi doi, as incerca sa o fac sa se simta speciala, sa simta ca e iubita, sa fie bucuroasa ca e femeie.Nu ai idee cat conteaza sa cuceresti Inima unei fete!

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca dupa prima intalnire simti ca iti doresti o reintalnire si sentimentu-i reciproc=intalnire perfecta!

| darrio2007 a răspuns:

Ca in filmul Titanic.

| NYK4u a răspuns:

O intalnire perfecta e doar atunci cand El si Ea se iubesc, si nu conteaza momentul, locul sau altceva.

| poftabuna a răspuns:

Cam asa: el imbracat an camasa de forta si ea cu un bici...