| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu iubitul meu ca sa nu si-o ia in cap? Adica stie ca tin la el ii vorbesc merei frumos nu vreau sa creada ca poate sa faca orice din mine nu stiu ce ar trebui sa schimb!

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Fii mai indiferenta. Cand greseste cu ceva incearca sa stai mai rece, ca sa isi dea seama.

| Delicacy a răspuns:

Să-l ignori.

| catalynx a răspuns:

Pai fi putin mai rece, mai indiferenta nu iti arata chiar tot ceea ce simnti pentru el adica fal sa creada ca ti la el dar nu ii da impresia ca ai fi moarta dupa el.