| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport in preajma unui baiat pe care-l plac. El stie ca mie imi cam place de el dar nu am vorbit niciodata despre asta happy
fundita! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta-te natural, fii draguta cu el si nu il jigni sau chestii de genu'. tongue Si peste un timp, dupa ce va observa ca il placi mult, daca nu iti zice el ca te place, fa tu primul pas, si spune-i tu! happy Totul va iesi bine! big hug Mult succes cu el! :*

4 răspunsuri:
| armygirl a răspuns:

Pai... fi naturalahappy asta conteaza, sau vb despre subiecte comuneȘ hobby-uri de exemplu...sau pur si simplu imagineazati ca este o fata, o prietena de-a tahappy dupa va fi usor, nici nu iti vei da seama ca vorbesti cu elwinking funda?

| Roxaname a răspuns:

Poarta-te normal asta le place la baieti sa fi tu insuti sa nu te sinchisesti cu toate prostiile

| DellAnais a răspuns:

De obicei fetele, in preajma baiatului pe care il plac incep sa se comporte mai ciudat incontrolabil, incearca sa iti imaginezi ca atunci cand ii vorbesti, vorbesti cu un prieten mai vechi fata de care nu ai sentimente asa puternice. Pupici din partea mea :*

| Criina a răspuns:

Paai, fii naturala. baga-te in seama... il intrebi cate ceva. vezi tu :* Baftaa!