| AmetistulFermecat a întrebat:

Un baiat stie ca il plac desi el nu ma place. Cum pot face sa nu ma comport aiurea cand vorbim pentru ca nici nu ma pot uita la el cand ma intreaba ceva.

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Trebuie sa te comporti cat mai natural, si sa nu te lasi intimidata de el. Alfel isi va da seama ca esti moarta dupa el. Cat de intreaba ceva raspunde-i frumos si cand vorbesti cu el, zambeste. Fi tu! Baietii aprecieaza sinceritatea. Good lookhappy