| l3lackRose a întrebat:

Cum as puntea sa ma impac cu fostul iubit al meu?

6 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai aici depinde si motivul pentru care numai sunteti impreuna.Ai putea incerca sa ai o discutie cu el si sa ii spui tot ceea ce inca mai simti pentru el si ca ai mai vrea sa dati o sansa relatiei si poate va fi mai bine de data aceasta. Daca si el mai tine la tine sigur va mai exista o sansa.
Bafta happy

| alexaalexandraa a răspuns:

Ar trebuie sa stii tu cum sa faci asta, daca trebuie sa va mai impacati, asta e mai important.

| 2122009 a răspuns:

Nu incerca sa te impaci, e "fostul" iubit dintr-un motiv nu?

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Cred că cel mai bine numai tu îţi poţi da seama cum poţi face acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Numai tu poti sti cum a decurs relatia voastra si ce mai e de facut pentru ca lucrurile sa revina la normal. Fa compromisuri (cu masura), dar fara sa te legi la cap fara sa te doara.

| kiduţa18 a răspuns:

Dacă v-aţi despărţit din cauza ta, cere-i scuze. Dacă nu, încearcă să vorbeşti cu el, să-i spui că ţi-e dor. Dar să nu-şi bată joc de relaţie şi nici tu să n-o faci.