| facebook2013 a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa ma impac cu fostul meu iubit?

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Daca el vrea ca relatia sa functioneze din nou atunci nu ar fi ceva foarte greu, dar daca el nu vrea....atunci nu poti sa-l obligi.Acum depinde cine a "gresit" in relatie. Spune-i ca-l mai iubesti... poate funcioneaza big grin

| Furculingură a răspuns:

Îmi place de voi astea care staţi pe TPU şi cereţi sfaturile altora despre cum să vă reabilitaţi voi viaţa personală în loc să munciţi pentru asta. Jalnic.

Şi întrebarea asta e aiurea. Te aşteptai să fie vreo magie specială, sau cum? Poate el nici nu te mai place şi nu vrea să se împace cu tine. Propune-i şi gata, iar dacă nu vrea, asta e. Treci peste şi mergi înainte, doar nu o să stai toată viaţa după el.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna!
Uite niste sfaturii http://sfaturi.eva.ro/......-6773.html

| lpavel a răspuns:

Depinde de foarte multe lucruri si de exemplu care conteaza cel mai mult, cauza despartiri voastre! Dar daca a fost o relatie de durata, iar el inca nu si-a gasit pe altcineva, sansele sunt mari ca sa va impacati, daca nu e asa atunci sansele scad dar oricum poti incerca sa-i lasi un mesaj, vorba prin cineva, cum ca ai vrea sa vorbesti cu el, el va intelege c-am despre ce si va avea timp sa se gandeasca la relatia voastra, daca va accepta atunci iti da o sansa de impacare si atunci depinde de tine cum o sa-i vorbesti (daca esti orgolioasa, trebuie sa-ti calci putin orgoliul) daca nu va accepta sa se vada cu tine sa vorbiti atunci e mai bine sa uiti de el pentru ca el nu mai vrea nimic de la tine... tu mai poti incerca dar sansele sunt 1 la 100!
Sper ca te-am ajutat! Succes! happy