| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai sema daca un baiat te place si daca da cum faci sa te placa din ce in ce mai mult?

Răspuns Câştigător
| serenaS a răspuns:

Buna,
Ai face orice sa t placa din ce in ce mai mult? greseala draga mea. daca te place, sa te placa asa cum esti si nu te sresa cum sa ii faci pe plac, il ei plictisii.Mai bine fii mai misterioasa la inceput, si nu numai, astfel in mod inconstient el se va gandi oare ce faci, unde esti, cu cine...intelegi ce spun?
Te place daca iti zambeste, daca incerca sa stea cat mai aproape de tine, daca te observa oricat de departe ai trece pe langa el.
Be safe!

7 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Cand il prinzi ca se uita la tine fix in timp ce tu intorci capul (adica el se uita la tine in timp ce tu nu il vezi si cand se intampla sa intorci rapid capul il vezi pe el repede ca se holbeaza laughing )

| irina41099 a răspuns:

Iti dai seama dupa cum vorbeste cu tine, cum se comporta, ce pozitie are, cum se uita la tine etc. N-ai cum sa-l faci sa te placa din ce in ce mai mult fi simpla, fi tu

| victoria00 a răspuns:

Stai mai mult timp in preajma lui si vezi daca se comporta ca si pana atunci(asta daca il cunosti de mai demult) sau daca se comporta diferit de celelalte fete.Nu te grabi sa tragi concluzii!
Daca iti dai sema(sau iti spune)ca te place nu trebuie sa faci nimic sa te placa si mai mult.Cand o persoana se indragosteste de o alta persoana, nu isi doreste ca aceasta sa se schimbe, pentru ca ar arata ca o caricatura aceea ce a fost odata.Doar fii naturala; daca te place, sa te placa asa cum esti, altfel nu e iubire.
O zi frumoasa!

| Selly12 a răspuns:

Sunt intr-o situatie dinasta si nu stiu cum sa ii spun ca imi place de el.....se uita in truna la mine eu la el dar nu stiu cum sa ii spun ca imi place și vreau sa fim impreuna

| loveoana a răspuns:

Pai rade la glumele tale sa uita atent l atine, iti zambeste, te cheama fara, dar nu in orasi, iti zice complimente, te baga in seama.Si daca nu te stie fata sa te stie....cunostel si fal sa te cunoasca si incepi cu pasi mici ...sa nu-i zici direct.Cred eu ca o sai se para ciudat si direct. Sper ca te-am ajutat

| GeorgianaAlina92 a răspuns:

Cel mai repede iti dai seama daca un baiat te place atunci cand este inconjurat de prietenii lui cei mai bun, deoarece ei vor avea grija sa afirme cat de mult te place respectivul. Si ca sa te placa din ce in ce mai mult trebuie sa fi tu insati si sa nu incerci sa intinzi coarda prea mult deoarece risti sa devii o alta persoana.
Asadar, ai rabdare si fi tu!

| OwEliteChoco a răspuns:

Pai sincer e cam greu, dar daca un baiat te place se va uita mereu la tine si te va baga mereu in seama si daca vrei ca un baiat sa te placa trebuie sa ii fi mereu alaturi happy