| cristina_2800 a întrebat:

Cum imi dau sema daca ma place un baiat?

Răspuns Câştigător
| Tabii. a răspuns:

Daca iti zambeste, daca se comporta diferit de cum se comporta cu alte persoane si ciudat.

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de fiecare baiat in parte, pentru ca nu toti se comporta la fel... e obicei un baiat cand te place se baga cu tine in seama, iti face complimente, iti zambeste, te respecta, cauta pretexte sa vorbeasca cu tine, glumeste cu tine sa te simti bine, te cauta, te priveste in ochi, te alinta uneori, dar unii care sunt mai timizi, rosesc cand privesc fata care le place, ii evita privirea, etc.Depinde de felul fiecaruia de a fi, ca unii se pot preface foarte bine ca plac o fata sau din contra nu o plac, tu trebuie sa iti dai seama dupa diferite gesturi, vorbe, fapte, privirea, felul cum se manifesta cand e cu tine, etc.

| Corinne a răspuns:

In primul rand se uita frumos la tine, e mereu acolo cand ai nevoie de el, niciodata nu o sa te jigneasca in nici un mod, o sa guste din fericirea ta ca si cum ar fi a lui, chiar daca nu o sa se afla mereu in fata ta o sa fie langa tine cam asa (in general)big grin dar pur si simplu il simti ca te place.Incearca intr-o zi sa-l "urmaresti" evident fara sa observe cum priveste alta fata si faci comparatie de cum te priveste pe tinewinking iti vei da seama imediatwinking
Bafta!

Corrybatting eyelashes

| jane' a răspuns:

Depinde de comportamentul lui. Iti dai seama daca un baiat te place cam asa:
daca vrea sa te faca sa razi,
sa te simti bine
daca te cheama sa iesi cu el.
daca iti zice lucruri dragute.
sau poate, este rusinos si te cam ignora.
se uita insistent la tine.
sau ii este rusine sa se uite fix in ochii tai :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai atent cu tine in mod special, te tachineaza, te face sa razi, e mai tot timpul prin preajma ta, e afectuos, tandru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sta cu tine mai mult sau te respecta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa privirea sa! Eu asta cred ca conteaza intotdeauna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acel baiat iti vb frumos, iti zambeste, atunci inseamna ca te place. bafta!

Răspuns utilizator avertizat