| alexandrucristache a întrebat:

Cum poate o fata sa zica ca te iubeste si dupa ce te saruti cu ea prima oara spune mersi ca mai anvatat pa?

6 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

E greu? Deloc. Si-a facut un plac, si l-a urmat. Te-a folosit, tu n-ai stiut.

| Luori a răspuns:

Plan *

| youmail a răspuns:

Http://www.videojug.com/film/how-to-kiss-for-the-first-time

Simplu e posibil ca sa vrea doar o mica aventura, sau sa isi dea seama ca nu esti ceea ce isi doreste.
Iar acel "te iubesc" oricat ar parea de serios te rog NU il crede.
"Te iubesc" inseamna de fapt ca pot sa imi dau viata pentru tine fara sa clipesc. Spre exemplu daca tu ai fi intr-o operatie si ai avea pe bune nevoie de un organ vital de la mine sa ti-l dau stiind ca dupa aceea eu nu voi mai trai.

Nu exista dragoste cu adevarat in asa ceva, se cheama pasiune.
Frate mergi mai departe

Tot ce zboara se mananca.
F&&e tot ce prinzi;)

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

A vrut doar să înveţe de la tine, probabil ştia că ai experienţă. De ce o judeci? Ai pierdut ceva?!

Hai capul sus, un zâmbet şi mergi mai departe!

Baftă multă pe viitor!

| Bellatris a răspuns:

In primul rand daca voi nici nu v-ati sarutat si ea ti-a spus ca te iubeste trebuia sa iti dea de gandit. Iubirea se infiripa in luni poate chiar ani de realatie.

Din pacate s-a cam folosit de tine, dar nu te cobori la nivelul ei prin a te razbuna sau ceva de genul.winking

| catalinSuperMan a răspuns:

Cati ani ai? Ai lins-o, tu trebuia sa-i zici palaughing