| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa o conving pe mama sau pe tatal meu sa-mi ia un telefon?

3 răspunsuri:
| mystik a răspuns:

Lipseste cit mai mult de acasa si ei se v-or simti obligati sa-ti ia un tell pentru a afla unde esti, sa lipsesti de acasa ma refer nu sa fugi de acasa ci pur si simplu pentru citeva ore sa iesi si sa nu le spui unde mergi.mai poti sa vb cu ei si sa le explici ca ai nevoie de tell, ca toti au si i-ti doresti si tu unul.

| Bilqux a răspuns:

Batei la cap toata ziua pana cand iti spun "iti iau un telefon numai sa taci din gura"! la mine a mershee hee

| LLL2 a răspuns:

Spnune-le ca toata lumea are telefon, iar tu daca nu ai vei fi privit ciudat.