| 1Voineoska1 a întrebat:

Cum o conving pe mama sa imi ia un telefon nou?

(Desigur, vreau sa fie pe touchscreen!winking )

Răspuns Câştigător
| KillerBunny1500 a răspuns:

Da dovada de maturitate, dovedeste-i ca meriti, strange si tu o parte din bani si roag-o si tu frumos, spune-i ca se apropie sarbatorile, dar nu te milogi, pentru ca ai [area un copil de 2 ani, dependent de tehnologie, care nu merita deloc. Straduieste-te.
Bafta!

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mai bine strangi banii tai si iti cumperi.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Strangi banibatting eyelashes

| LauraEU a răspuns:

Spune-i ca acum vin sarbatorile si ca ai vrea si tu un telefon nou pentru ca toti copiii primesc telefoane noi doar tu nu si ca ai vrea si tu sa ai ceva mai nou ca ii multumesti ca macar telefonul care in ai acum t-i l-a cumparat dar daca iti cumpara un telefon nou asta oricum il dai ei. Spune-i ca de de sarbatori sa primesti tu un telefon nou si ca si ea sa primeasca un telefon de la tine.Asa toata lumea are egal si spune-i mai asa in gluma 'De Craciun sa fi mai bun' :p Sper ca te-am ajutat happy

| tmteo a răspuns:

Linguseste-orolling on the floor)