| Daii94 a întrebat:

Cum poti cuceri un baiat? Dar sa-l faci gelos?

4 răspunsuri:
| allllexaaaa a răspuns:

Ca sa cuceresti un baiat trebuie sa fii tu insati, sa ii faci complimente, dar sa ai si perioade cand nu-l bagi in seama(pentru ca astfel ii s-ar urca la cap). Daca vrei sa il faci gelos conginge-l ca nu iti pasa de el si ca vrei sa faca el primul pas.

| dorykutza a răspuns:

1. Nu poti face un baiat gelos daca el nu te place.dar daca te place date la un alt baiat de fata cu el
2.Nu are rost sa il faci pe baiat sa te placa, mai bine sa te placa pentru. ceea ce esti decat pentru ca asa vrei u

| Daii94 explică:

Si in afara de asta?