| padalekilover a întrebat:

Cum sa aflu daca imi este bff?(best friend forevever )(prietena ccea mai buna)? stiti niste teste ceva? please va rog ma cam indoiesc de chestia asta si vreau sa aflu! fundoaie+vot

6 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Sunt multe teste pe net daca cauti si se mai gasesc si-n reviste. da sincer, nu-ti trebuie un test ca sa stii ca este prietena ta cea mai buna sau nu..., chiar daca este o situatie mai complicata...

| UnuSimplu a răspuns:

Doamne fereste.cum sa faci testehappy.Te ajut eu. vorbeste cu un prieten comun al vostru.si spune`i sa te barfeasca alaturi de prietena ta cea mai buna. daca te barfeste. poti sa-i spui pahappy

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Nu cred ca are sens sa faci teste, prietenia nu se poate testa. Daca persoana respectiva e cea pe care poti sa contezi mereu si niciodata nu te lasa balta, inseamna ca e intr-adevar prietena ta.

| TAzOVsKY a răspuns:

Buna, poate te ajut eu cumva :d
http://bravonet.ro/blog/test-esti-uno-prietena-adevarata/2009/09/10/
sau
Http://www.popcorn.ro/? c=46&quiz=15
http://bravonet.ro/blog/test-prietenie-sau-iubire/2009/09/17/
bafta!
PS Intra pe clopotel.ro si gasesti si acolo! :)

| padalekilover explică:

Scz poate nu am scris eu bine dar nu teste pe calculator teste aplicative gen raspunsul utilizatorului unu simplu!

| mia_8736 a răspuns:

Sall.parerea mea este ca nu te vor ajuta testele de pe calculator. daca te simti bine in preajma prietenei, ii poti impartasi toate secretele tale, ai incredere in ea si ea in tine atunci poti sa o consideri bff.n_n