| vacariuedy66 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama mea sa îmi vând calculatorul și sa îmi iau ps3

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Si jocurile cu ce bani ii iei daca n-ai bani de PS3?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

laughing Buna a fost asta!

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu de alta da' sursa mea de jocuri e TPB sau altele de genu'. Deci daca asta n-are bani si vrea un PS3 clar isi pirateaza jocurile, da? Deci de unde? Te rogi de prieteni? Or sa se sature naibii de el...

| ThePuffy a răspuns:

Bate-o la cap, sigur o sa se sature intr-o saptamana, iti spun din propria experienta laughing)

| Morelove a răspuns:

Spune-i mamei tale ca acel calculator e vechi si tu vrei unul nou, dar ai nevoie de bani.

| ciuflea a răspuns:

O rogi frumos si stai de capul ei laughing