| Loooove a întrebat:

Cum sai conving pe parinti sa-mi cumpere PSP? Pls help! Cel mai convingator raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| PopescuAdina a răspuns:

Dovedeste-le ca meriti acel PSP.
Invata, implica-te in activitati care i-ar putea face mandri de tine etc. Vechile poante cu "te rog, o sa fiu cel mai cuminte, o sa invat, bla bla" nu cred ca mai tin.

Bafta!

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Spune-le ca o s fii cuminte si ca o sa faci numai ce vor ei, asta daca iti doresti cu adevarat. Explica-le ca tu asta iti doresti si chestii de-astea.

| Andrew1998 a răspuns:

Faci un angajament, strangi bani asa am facut si eu, sunt "angajat" in slujba parintilor (3 probleme la mate pe zi, fac curatenie + putin calculator.) si mi-au luat telefon.Papa

| eve_5699 a răspuns:

Pai, a exemplu eu am vrut neaparat LG gt510, da nu l'am obtinut de cat dupa ce am facut curatenie si am strans bani o vara intreaga, da cine mai are tel ca mine! in concluzie aduna bani, aratale ca vrei sa muncesti pentru. el si ca iti poti atinge telurile daca iti doresti, BAFTA!:X:X:X