| andrada2323 a întrebat:

Cum stiu clar ca un baiat ma place? Daca ma atinge pe par si ma tachineaza ma place?

Răspuns Câştigător
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Pai... nu neaparat. S-ar putea sa o faca din prietenie. Un baiat te place atunci cand
- iti zambeste mult
- te priveste insistent
- incearca sa se apropie de tine tot mai mult
- vorbeste cu tine mai des
- etc, etc.

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Clar nu vei stii niciodata!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt semne de simpatie, nu neapărat să te facă și prietenă!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mii de feluri de baieti, acum, numai el stie daca te place sau nu, de ce nu-l intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te priveşte într-un fel anume, îţi zâmbeşte mai des, interacţionează cu tine.
Te pup!

| DeKoniec a răspuns:

Nu toti semanam la caracter, la gesturi si ne comportam diferit. Poate baiatl asa isi arata el iubirea fata de o buna prietena(care te considera) si tu doar vezi mai mult de atat. big grin BAfta!

| Skizzi a răspuns:

Probabil ca nu toata lumea e la fel

| RoseAndBiia a răspuns:

Poate. Desi multi baietii se gandesc doar la sex! Deci ai grija de cine te ''indragostesti''

| BluishAngel a răspuns (pentru RoseAndBiia):

Poate acolo te gandesti tu. Dragoste adevarata exista.

| funkypunky17 a răspuns:

Nu neaparat.
Din micile gesturi, nu prea poti sa iti dai seama.Decat sa tragi vreo concluzie gresita, mai bine zi in fata sau vorbeste mai mult cu el.

| Diana99Dia a răspuns:

Daca te atinge si te tachineaza asta nu inseamna neaparat ca te place ci si poate sa te faca sa crezi asta doar pentru a-si bate joc de tine. Daca nu ti-a spus ca te place sau nu a facut aluzii la o posibila relatie inseamna ca doar ii place cum arati sau te crede mai inferioara si usor de pacalit. Sper ca te-am ajutatawinking