| Hawaianu a întrebat:

Cum te alinta mama/tata/prietenul/prietenii?

14 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mama&prietenii-Dia sau mâtzo.
Tata-Dia sau pui ( -aiurea)

| katy a răspuns:

Mama:tina,bubu
tata:tina:
prietenul: iubita,mami,gurita,scumpa meahee hee, ingerashee hee
prietenii:tina, katy

| andrasstefan a răspuns:

Mama-stefan,tata-unde esti, prietenii-fane spoitorul(ma cheama stefan) sau fane(imi plac ambele variante) chiar si cea cu sfintul stefanlaughing.imi place sa leg noi prietenii asa ca ma gasiti pe just_me_forever11.ms de intelegerehappy

| forever4you a răspuns:

Mama si cu tata imi spun : Maria (asta este numele meutongue)
Iubitul imi spune tongueui, puisorul meu
Prieteni: Mary sau Creata(am parul cret)

| GuessWho a răspuns:

In toate felurile,cum le vine la gura,dar de cele mai multe ori,mama obisnuieste sa-mi spuna "pui",tata imi spune "Nusa",cu s de la soarece,presupun ca-mi zice asa ca vine diana,dienusa,***laughing), Iubitul imi spune broscuta, iar prietenii Didu`:d

| ZEU93 a răspuns:

Toti baietii imi zic Spartacus iar fetele imi mai zic si Sparti tongue

| Skylar a răspuns:

Ba boule

| Sonia a răspuns:

Mama:Soni, Sonieta, Soniucul mami pui,mamitule, lady
tati: iepuras, printesa lui tati, puiule
prieten: momentan nu amlaughing
fratele(in loc de prieten):sorelaa,soni -oni
prietenii: Sonic,Soso,Seso,kityutzule, micule, creato

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

@ ana

laughing sa mori tu ca prietenii toti te striga" frumoaso!"laughing

| habibi2012 a răspuns:

Mama pe mine ma striga sorinuta, tata sorinel sau micimaus iar prieteni habibe sau garga

| Bizzareq1 a răspuns:

BOing
bOing
si bOing

| AnnaDelRey a răspuns:

Mama: anutza
tata: printeso
ibuitul scumpic
si prietenii :frumuaso

| NumePublic_3226 a răspuns:

Nu accept miţăielile numite alintări.

| Jinxy a răspuns:

Iul