| bibubibucilescutascescu a întrebat:

Cum va simtiti cand cineva va dracuie sau va jigneste?

Răspuns Câştigător
| Zuzzy05 a răspuns:

Pai nu ma simt bine insa nu are rost sa te lasi la tampeniile astea.
Trebuie sa trecem cu vederea si cu multa indiferenta.

De cele mai multe ori simtim nevoia sa dam inapoi "dracuiturile"big grin

Sfatu` meu e sa nu bagi in seama

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rayyy a răspuns:

Ma simt prost.acuzata pe nedrept.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu raspund la provocari d-astea, mai ales ca astea se zic asa, mai pe la altii nu in fata laughing insemna ca o ( trebuie sa fie vorba de o ea) freaca grija si invidia foarte tare, ceea ce pe mine nu poate decat sa ma bucure day dreaming

| tarziu a răspuns:

Viu

| Afdsa a răspuns:

Nici un resentiment.Sentimentul e reciproc.

| InoTkd95 a răspuns:

Nu ma simt nici bine dar nu pot lasa pe nimeni sa ma calce in picioare. De felul meu sunt mai tupeista, prima data il ignor, daca nu inceteaza il injur si uneori mai ajung sa ma iau si la bataie cu acea persoana si de cele mai multe ori bat cu toata ura mea. Dar nu mi se intampla foarte des...

| edy132 a răspuns:

Ca si cum ar trebui sa-i dau un scaut in cap. Ar trebui sa punem toti in aplicare.

| George1510 a răspuns:

Imi vine sa-l sugrum angry si de cele mai multe ori asta si fac straight face mai ales daca o face fara motiv

| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu imi place asta asa ca ii intorc injuratura +1 palma trebuie sa avem tupeu
P. S. Dar daca e vorba de parinti nu e bine sa faci asta

| AndutzaAndu a răspuns:

Înainte mă simţeam foarte prost. Acum mai că nu-mi pasă.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Urât. Dar noi cum ne simțim când jignim pe cineva? Bine?!

| SăcsyLlamă a răspuns:

Normal, deoarece îl dau şi eu în gâţii măsii şi gata. Asa e în ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt bine. ii spun personei respective FUCK OFF BITCH si imi vad de treaba iar daca continua sa faca asta incerc sa trig cat mai tare FUCK OFF BITCH de multe ori ca sa il acopar sa se plictiseasca si sa taca, iar apoi incep sa rad si sa il arat cu degetul, eventual sa ii spun ca are capul mare sau ca are spanac intre dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu sunt cam nesimtit la manifestarile astea, mai bine ma fac ca nu aud, dar daca sunt matol se schimba foaia rolling on the floor

| passionfruit a răspuns:

In mare parte ma deranjeaza doar cand sunt injurata de morti, incerc sa fiu indiferenta pentru ca nu are cu ce sa ma afecteze pe mine.

| Teo_8228 a răspuns:

Ma simt de parca cine imi rupe inma si incerc sa trec peste faza care a fost

| Alex_1218 a răspuns:

Chiudat, prost, nervos.