| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat cu un an jumate mai mare decat mine si nu am curajul sa il privesc in ochi...de ce?(nu il plac!)

7 răspunsuri:
| janeD0oe a răspuns:

Poti fi intimidata de el din alte motive nu neaparat dragoste. poate ti-e frica sau rusine de el din cine stie ce motiv. poate il crezi superior.ca sa-ti dai seama fii atenta la primul impuls pe care il ai cand il vezi ce faci si ce gandesti atunci si o sa vezi de ce il eviti.

| janeD0oe a răspuns:

Atunci fa-o pana devine obisnuinta. daca privesti un om in ochi inseamna ca ai incredere in tine

| CityOfSatan a răspuns:

Orgoliul tau te face sa spui ca nu il placi! De fapt, il placi, si asta e si motivul pentru care eviti contactul cu el.Fii mai deschis si exteriorizeaza-ti sentimentele! Succes!

| Yurisa a răspuns:

Toate raspunsurile sunt bune (nu dau funda daca nu va suparati) L-am privit in ochi...si...nimic

| Yurisa a răspuns:

Gata am reusit mersi mult :*

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

De fapt il placi dar nu-ti dai seama

| Skiipper a răspuns:

Faptul ca nu ai curaj sa il privesti in ochii nu este din cauza ca nu il placi ...ba di potriva din cauza ca esti indragostita de el ai emotii in preajma lui, devii agitata iti transpira palmele ...asa se intampla tuturor. incearca sa il bagi in seama happy