| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu un an jumate mai mare decat mine, m-a intrebat odata ce fac dar nu am avut curajul de a ii raspunde si de fiecare data ma priveste. Credeti ca ma place? Vreau un sfat. Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

De ce nu ia'i raspuns? poate asa crede ca nu-ti pasa de el. big grin, curaj nu`i asa de greu chair daca simti ca gura ti'e lipita. daca te place are un comportament cu tine mai diferit decat celelalte fetebig grin. mai baga`l si tu in seama sau macar priveste'l si zambeste'i fermecator.

| youandme_1520 a răspuns:

Depinde... daca te priveste zanbind sau daca iti mai face din cand in cand cu okiul inseamna ca te place macar putin. daca nu inseamna ca vrea sa fiti doar prieteni sau isi bate joc de tine