| serafinutza a întrebat:

Daca iubitul tau te invita sa mergi cu el la o nunta ca si partenera lui, trebuie sa pui si tu banii pe masa?

14 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Intreaba-l pe el

| costis a răspuns:

Daca te invita el, ar trebui sa suporte el. O pereche da un singur dar.

| ZEU93 a răspuns:

Asta discuti cu el, ca si cuplu. Sau puneti impreuna sau pune doar el pentru ca te-a invitat, atat de inchisi sunteti in relatie de nu puteti discuta nici macar asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal.
Nu si in cazul in care e fraierul tau si iti plateste si tie consumatia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In ziua de azi nu se numeste fraier ci @cavaler@ laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce gest de-a dreptul coplesitor din partea unui cavaler si ce printesa nedemna.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Da, trebuie sa dai si tu bani atata timp cat te duci la nunta e si normal

| TheImpaler a răspuns:

Dacaa e iubitul tau...eu zic ca e acoperit el cumva.

| Eduaard a răspuns:

Ca să nu te simți prost.

| ciribist a răspuns:

Vorbeste cu el, poate e un domn si da el banii.

| BlackDice a răspuns:

Normal se discuta chestiile astea, dar in mod normal platiti amandoi.

| addda2a a răspuns:

Pai da. Daca toti ceilalti dau tu de ce sa nu dai? Mai bine dai.

| CoryIOU a răspuns:

Depinde, daca el e uncavaler va pune pentru ambii ca doar v-ati dus ca un cuplu

| usernameisnotexistentanonim a răspuns:

Normal ca trebuie. Vorbiti inainte. Poate el vrea sa puna mai mult. laughing