| oanasunshine a întrebat:

Daca un baiat care iti este prieten apropiat, se poarta mai dragut cu tine decat cu celelalte fete,iti face complimente, se ingrijoreaza mereu pentru tine, vorbeste cu tine zilnic pe mess, la telefon, la scoala, inseamna ca vrea mai mult decat o prietenie?

10 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Pai fii sigura ca ii place de tine la ce ai enumerat tu mai sus, dar poate nu are curaj sa iti marturiseasca big grin

| unknownn a răspuns:

Nu neaparat.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu neaparat ma. Te crede pretena lui cea mai buna, si-i place compania ta. Si da, tine la tine, dar nu neaparat e indragostit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Friendzone, ha laughing? E clar ca vrea mai mult decat sa fiti doar prieteni. Acorda-i o sansa, si mergeti la un suc doar voi 2. Poate se infiripa ceva.

| AlexaGabriela a răspuns:

Cam asa ceva

| d33a2000 a răspuns:

Dap...Este un lucru firesc vrea mult mai mult de la tine el vrea o relatie mai ales dupa semnalmentelepe care le-ai dat tu el te iubeste si tine la tine si nu are curajul sa ti-o spuna asteapta sa vezi ce iti va spune daca nu iti va spune nimic risca si intrebal daca iti e defolos sfatul meu ma bucurlove struckkissbig grin

| GicuBalta a răspuns:

Doooamne,nu e logic?
Clar ca lumina zilei ca vrea sa-ti ceara prietenia, sau daca e mai timid, fa tu primul pas.

| floriloricel a răspuns:

Da vrea sa fie cu tine, dar tu trebuie sa te gandesti bine tonguedaca tu te bagi cu el si relatia la un momendat nu merge o sa il pierzi si ca iubit dar si ca prieten parerea mea e sa il vezi doar ca un frate mai mare care iti vrea binelekiss

| WildSound a răspuns:

Absolut, am fost in situatia asta. Incearca sa te apropii de el cat mai mult :*

| Allen_Yo_1996 a răspuns:

Iti spun sigur ca da. Ar trebuii sa ii dai o sansa (cine stie totul este posibil). Good luck.