| Fran636 a întrebat:

Daca un baiat iti da ceva ( adica ai cerut ceva de la el, au mai cerut vreo cativa acelasi lucru si el ti la dat tie acel lucru ), sau se baga in seama cu tine sau te ia in brate si iti spune PITICOT, inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| IulyAnaMaria a răspuns:

Poate sa insemne si asta dar nu mereu..eu am un"prieten" care imi zice pitico si ma imbratiseaza dar stiu ca vrea sa isi bata joc d emine ..sau pur si simplu face asta din lipsa de ocupatie. SFAT,, uite-te si la alte lucruri pe care le face

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu neaparat, poarte sa te vada si drept o amica. Fie ca il mai observi, fie ca te uiti in ochii lui si ii zambesti mai dulce decat altora ca sa il inviti sa mai faca un pas.

| Dzeko7 a răspuns:

Poate sa insemne si asta.