| tonyc7 a întrebat:

Daca un tip are o casa cu un interior destul de spatios, fapt care ii permite sa locuiasca alaturi de parintii si bunica lui, si isi mai aduce si o eventuala iubita sa locuiasca in aceeasi casa, fiind camere suficiente, credeti ca majoritatea femeilor (tinere) daca ar fi in locul acelei iubite, ar accepta fara probleme sa locuiasca laolalta cu rudele baiatului? Sau i-ar cere acestuia sa locuiasca separat, doar ei doi?

15 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Sub nicio formălaughing Este normal ca un cuplu să locuiască împreună, fără alte rude.

| tonyc7 explică (pentru AnemonaP):

Dar ce anume ar deranja in cazul asta?

| AnemonaP a răspuns (pentru tonyc7):

Nu există intimitate. Și oricât de apropiate ar fi rudele, tot vor exista nemultumiri și certuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un cuplu care dorește o relație serioasă și matura nu ar accepta să locuiască cu 3 generații în casă

| Lukasssz a răspuns:

Ar fi deranjat, iti dai seama sa auda parintii si bunicii cum rupeti voi patu` in doua...

| Legion7X a răspuns:

De ce să nu accepte dacă parinții tai sunt oameni ok si casa este spațioasă și nu ai alte posibilitați momentan și soluții.

| Vântulalb a răspuns:

Cel mai sanatos este sa locuiasca separat.

| SingleForOne a răspuns:

Da, nu te lua după alții. Depinde numai de el, de ea, de relația lor, și de familia băiatului. Dacă sunt numai 5, per total, n-ar fi o problemă. Unele familii sunt deschise la idea de a locui împreună cu relațiile copiilor și nepoților lor, mai ales pe la țară, unde mereu se găsește de lucru; fie acasă, fie pe la vecini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e vilă cu piscină și grădină, trec cu vedea părinții și bunica. Poate ajung să mă și înțeleg cu ei.

Răspuns utilizator avertizat
| iliiiinca a răspuns:

Ar accepta doar ca să scape de chirie, altfel nu imi explic. Rudele nu se combină cu relația. Mie doar dacă mi-ar propune, as lua-o la sănătoasa.

| Dani211 a răspuns:

Ma frate ce sunt întrebările astea, ce treaba are una cu alta.Eu nu va înțeleg îmi dați Crash la creier cu astfel de întrebări

| AnemonaP a răspuns (pentru Dani211):

Întrebarea asta nu e nimic, pe lângă ce grozăvie de întrebare ai pus tu azilaughing stai lini

| Dani211 a răspuns (pentru AnemonaP):

Am doar o întrebare pentru tine, nimic mai mult! Tu ești zeița din poza?

| Claudia10girl a răspuns:

Cred ca separat e mult mai ok