| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de texte de invitatii pentru ziua mea de 12 anio as vrea sa fie amuzante.

5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

A trecut si 11, poate veni 12! Va invit la bal mascat, petrecere pe cinste! Doresc sa va costumati in ceea ce credeti ca reprezentati ca persoana, pisoi, catel, ingeras, print! Haideti sa petrecem ca niste copii, apoi sa ne pastram o amintire pentru o viata! Va multumesc anticipat pentru prezenta.

| ancan a răspuns:

Pai eu am primit o invitatie foarte simpatica de o colega la majoratul ei happy

Buna ziua.
Pe data de xx. xx. xxxx imi serbez ziua de nastere si nu am nici cea mai mica idee despre ce as putea scrie in invitatii. Daca stiti voi, va astept cu propunerile intr-un plic insotite de o sticla de vin si un cadou la [ locatia xx ] la orele xxlove struckx.

P. S.
Cadoul este obligatoriu, prezenta facultativa!

fundita?batting eyelashes

| Marry:X a răspuns:

Buna.Cnd esti nascuta? Asta din curiozitate.Si din ce oras estibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti invitati la petrecerea mea de 12 ani in locatia xx la ora xxxx

| Clauuu a răspuns:

Buna!
Sunt Iza si as dori sa te invit la ziua mea.
Asa ca ce mai astepti, hai la distractie.
Te astept, pup!:*