| Razvankuki10 a întrebat:

In viitorul apropiat urmeaza sa-mi fac majoratul, si as vrea sa impart prietenilor niste invitatii, am facut eu un background in photoshop ma rog, as vrea niste idei de texte pentru. invitatii dar serioase, nu la caterinca. Multumesc. Acord Fundahappy

2 răspunsuri:
| Agentuu a răspuns:

Fa invitatiile in Microsoft Office Publisher 2010, este special pentru asa ceva si este foarte foarte usor, e la fel de usor cum este sa scrii ceva in Word. Despre texte. Nu stiu ce sa spun.

| veronica_7940 a răspuns:

Eu ti-as recomanda modele pe portalul kopia.ro, foarte dragute si realizate apoi pe un print foarte fain.