| v3kxell2 a întrebat:

De 3 saptamani m-am despartit de fostul meu prieten sau mai bine zis el de mine aveam 2 ani impreuna si acum ma simt foarte singura am aflat ca si cand eram impreuna ma mintea de multe ori si mi a ascuns multehappy. Nu stiu ce sa mai cred ne am mai despartit dar apoi ne am impacat acum nici nu ne mai vorbim mai nimic o parte din minee se simte inca atrasa de el iar alta simte nevoia de a cunoaste ceva mai bun...nu stiu cum sa trec peste perioada asta ...ma simt foarte singuraa si sunt destul de trista desii eu nu am avut nicio vina l am iubit foarte mult. si din tot sufletul meu.acum ma macina un gand el m-a iubit? si daca da de ce ma mintit asa de mult. cum as putea trece de aceasta etapa cu care ma confrunt? astept pareri :*

Răspuns Câştigător
| danamarin a răspuns:

Off...saraca de tine...imi imaginez prin ce treci, dar incearca sa gandesti pozitiv pentru ca daca el s-a despartit de tine inseamna ca nu este suficient de bun pentru tine si nu te merita. sunt convinsa ca ai in orice moment pe cineva care iti arata ca ii placi si cel mai bine e sa iti vezi de viata ta in continuare si sa ai grija sa nu mai treci prin momente de genul asta, adica sa iti alegi mult mai cu atentie prietenii.

4 răspunsuri:
| Epurean a răspuns:

Treci printr-o perioada grea,dar toti trecem,orice om trece prin asa ceva,asa ca nu esti nici prima nici ultima.Cel mai usor ar fi sa incerci sa gasesti pe altcineva,iti va fi greu la inceput,dar cu timpul vei reusii sa te atasezi si il vei uita.
Asa sunt baietii,te-a iubit la inceput, apoi incetul cu incetul s-a stins iubirea... asa se intampla, e ceva chimic care dureaza cativa ani. Oricum felicitatri daca ai fost corecta fata de el si l-ai iubit cu sufletul curat.O sa-ti gasesti cu siguranta pe cineva

| SensInvers a răspuns:

Te'a iubit in felul lui, dar a ales asa. Daca o sa iti tot pui intrebari de genu' asta nu o sa treci peste prea usor, mai bine iti iei gandu' si pastrezi doar amintirile frumoase impreuna si iesi mai mult, ocupa'ti timpu' cu diverse.O sa treci peste, e inutil sa zicem 'si eu am trecut prin asta' pentru ca... tuturor ne e greu, dar nu la toti la fel. Imi pare rau! multa bafta

| barbiemicuta a răspuns:

Fa ce-ti sp inima...si eu trec prin aceeasi situatie.d fapt am trecut.dar ne-am impakt si nu ne mai mintim.am hotarat d comun acord sa o luam d la inceput si sa uiatam trecutul.ai fost prea buna pentru el.iar acum meriti ceva mai bun! inceaca sa gasesti puterea sa treci peste pentru ca poate sunt persoane care te merita cu adevarat si care te vor iubi! bafta!

| v3kxell2 explică:

Multumesc pentru parerile voastre o sa incerc sa trec peste toate:*:*:*:*