| lupulSingle a întrebat:

De ce o fata se supara repede pe mine? Daca zice ca ma place?

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Tinere,asta e problema ei nu a ta.
Dupa cum ai pus problema, probabil te vei duce sa o consolezi laughing

| Cortex a răspuns:

Daca cineva te place nu inseamna ca ai un scut care te protejeaza de supararile acelei persoane, poti sa o bati poti sa iti bati joc de ea si sa nu se supere, nu exista.

| Cortex a răspuns:

Tu vrei sa stii cum poti s-o agresezi fara sa se supere? Ma tem ca nu pot sa-ti raspund.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce-i spui sau ii faci!

| Eduard619 a răspuns:

Vrea doar atentie, atat timp cat nu ii vorbesti urat sau nu o tratezi nasol nu vad de ce s-ar supara.happy

| ovidiu123432 a răspuns:

Pai probabil vorbesti urat cu ea sau ai un comportament inadecvat. Poti sa o intrebi si pe ea de ce se supara asa repede.
Sau in cel mai rau caz e o persoana fitoasa / mofturoasa care face ceea ce vrea.

| roxanaCristiana12 a răspuns:

Sunt de parere ca se supara repede pe tine fiindca poate are mai multe asteptari de la tine decat de la ceilalti.