| ladyx a întrebat:

De ceva timp imi place un baiat, insa acesta nu imi atrage atentia,, flirta cu alte fete, glumea citeodata pe seama mea, nu stiu din ce cauza-pentru ca sunt o domnisoara destul de simpatica,(spun din spusele altora)am incercat sa nu-i atrag atentia, sa vorbesc mai putin cu el, si acesta la un moment dat a inceput sa ma observe, sa ma atinga"intimplator",, si as vrea sa stiu cum sa procedez in asa caz? Ps-baiatul stia din diferite surse ca el imi este pe plac...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu mod de a rezolva asta si pentru a nu te amagii singura este sa-l intrebi pe el daca ar fi dispus sa inceapa o relatie cu tine.Pentru ca jocul asta cu siguranta nu iti va face bine tie din punct de vedere sentimental.Il iubesti te baga in seama cateodata, dar se da si la altele. Vorbeste cu el.nu are rost sa te amagesti pentru cineva care nu merita.

1 răspuns:
| RamonaMn a răspuns:

Poate nu esti genul lui sau vrea doar sa se "joace" cu tine. Oricum nu te rezuma la un singur baiat...sunt multi baieti care merita atentia.Sunt sigura de astawinking

Succes!