| Lore248 a întrebat:

De ziua prietenei mele vreau sa-i fac un filmulet si eu sa scriu tot ce am sa-i spune pe foi A4, dar nu stiu ce sa scriu..idei?! funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descriei intr-o poezie ritmata momentele cele mai importante si amuzante care au legat prietenia voastra pana acum si au suda-o, cat si detalii particulare ale prietenei tale, asta va face sa simta ca o apreciezi si ca observi detaliile ei particulare, si se va bucura ca este importanta in ochii tai! happy
Dumnezeu sa te binecuvinteze! happy

Răspuns utilizator avertizat
| adya7792 a răspuns:

Ai putea sa faci un slide show si sa ii scrii ceea ce simti, pui prima poza cu voi ii scrii ceea ce ai simtit atunci apoi o alta poza facuta in a 2 luna de ex, sa exprimi cum a evoluat relatia voastra dar si sentimentele tale.

| HinaNaruLovelyComplex a răspuns:

Buna ai putea sai scrii intr-un fel de poezie sau sai scrii ce ti-a placut cel mai mult la prietenia voastra, ce ti-a placut la ea si sai scrii cum ati trecut de momentele grelee.
Bine acum nu stiu spune-i doar ce simti pentru ea ca prietenaa big grin