| RoXxX_1717 a întrebat:

Deci, am 12 ani jumate pe februarie fac 13, am inaltime 1.88-1.89 si greutate 74 kg, multi imi sugereaza ca sunt inalt si sa-mi fac corp frumos, sunt din cluj si este la Big o sala de fitness, sau daca mai este pe undeva sala(spuneti-mi) as vrea sa stiw de la cati ani pot sa ma duc la sala? am abdomen mi se vad coastele, pieptu si linia dintre toate si cercu de la burta si mana mare si groasa deoarece fac exercitii acasa, dar nu am toate dispozitivele necesare, am haltera de 25 kg, gantere de 4kg si fac zilnic, si as vrea sa ma duc la asa pe undeva thinking

(ROG SA NU COMENTATI DESPRE INALTIME)

1 răspuns:
| anisoara96 a răspuns:

Eu am 1.73 si te invidiez deoarece eu am 15 ani happy,nu te sfatuiesc sa faci ex. cu greutati deoarece acestea latesc palmele,esti fata,resemneazate la gimnastica mai bine cumparati cercuri de gimnastica ajuta foarte mult la modelarea corpului,a abdomenului,maini,picioare, trebuie doar sa inveti sa-l utilizezi. Apropo ai fecebook? da-mi numele tau te rog prin mesaj privat sau link ceva, vreau sa vad cum arati laughing.