| Cateweline a întrebat:

Deci am o matusa care o consider ca o mama. si nu as vrea sa aiba copii pentru ca atunci o sa ma ignore are numai o trompa, ar putea sa faca copii,

Răspuns Câştigător
| Rusu_Cozmin_1995 a răspuns:

Cred ca va sta tot atata timp cu tine.Dar incearca sa i atragi atentia daca vr sa nu te ignore. Parerea mea straight face

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ea are voie sa faca ce vrea in viata, multumeste-te cu un acoperis si un pat care ti l-a dat. E important sa aveti o relatie buna conversationala si de intelegere reciproca.

| stanly7 a răspuns:

Fara deci
PE care o consider
Esti foarte incoerenta in exprimare.

| drogh a răspuns:

Nu o sa te ignore. O sa te iubeasca la fel de mult. Las-o sa faca copii de care sa se bucure. Cine stie, poate o sa te intelegi si tu cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E treaba ei ce face cu viata ei.O sa te iubeasca, dar si alt copil ar avea nevoie de atentie si iubire, nu esti numai tu pe lume.Nu fi egoista.

| zuzualina a răspuns:

De ce nu? Dacă e fertilă?