| Alexandra987654 a întrebat:

Deci..Cum imi dau seama ca un baiat ma mai place? E cu un an mai mare.
Mie anul trecut mi-a placut de un baiat si lui de mine...Acuma,cum a inceput anul scolar ne-am vazut din nou.S-a uitat la mine,prietenii lui se uitau ba la mine,ba la el si zambeau,l-am vazut spunandu-le prietenilor ceva in timp ce se mai uita la mine, cand se uita la mine isi ridica sprancenele

Funda

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa fie interesat de tine, dar nu stiu cat de serioasa sunt intentiile lui. Poate prietenii lui te-au vazut pe tine ca te uitai prima si ii faceau lui apropouri. Poate au aflat ca tie iti place de el. Doar din doua intamplari nu prea ai cum sa iti dai seama daca te place sau nu. Incearca sa faci cunostinta cu el si sa vorbiti mai des. Eventual sa vorbiti pe fb sau mess si vezi cum decurg conversatiile.

| Alexandra987654 explică (pentru OoBunnyoO):

Nuu...Cum am zis si mai sus, nu suntem chiar la "batutul apropourilor"..Si anul trecut ne placeam unu pe altul 100% dar nu ne-am mai vazut in vacanta

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Alexandra987654):

Atunci este posibil sa te placa.

| Danysan a răspuns:

Va palceti Da nu va placeti laughing.Eu nu te inteleg de ce vrei tu sa te invarti In Jurul cozii laughing.Va placeti de atat timp dar nu ati gasit timp sa purtati o Discutie cat de mica? Daca el e pampalu da tu dovada de maturitate si preia Initiativa. Daca se da alta la el si ti-l fura? E normal ca te palce si el dar ai palce sa se joace. Pune-i cracu dupa gat ca sa nu mai bata campii laughing.

| Natyyyyy a răspuns:

Te place, clar stiu genul asta de baieti, se da pur si simplu la tine, sau poate face misto, nu stiu, depinde, dar cred ca te place?! Funda?

| Alexandra987654 explică (pentru Natyyyyy):

Nu! Clar nu face misto caci I-a placut de mine si anul trecut.