| SlenderWomen a întrebat:

Deci la intrebarea de mai devreme: am impresia ca ma place sau chiar asa o fi? Adica el se poarta ciudat cu mine, dar azi mi-a zis un coleg de echipa ca i-a zis o fata ca ma place.Si nu mai pot de fericire deci aici nu am nicio intrebare dar lasati-ma sa ma descarc...

3 răspunsuri:
| SlenderWomen explică:

Sa va spun cum a mers: deci ieri am mers in parc si el a iesit afara cu fratele mai mic. A trecut pe langa mine si o prietena l-a intrebat: - Iti place de X?
el: - Care X?
ea: -Asta.(arata spre mine).S-a inrosit tot la fata si a spus ca nu. A plecat si noi dupa el. Ne-am asezat eu cu fata aia pe leagan si a inceput sa ne dea tare de era sa vomit pe prietena mea laughing. I-am spus ca m-am ciufulit si a zis:
-Da, asta e ciufuleala?
Si a inceput sa ma ciufuleasca prin par. Am stat 5 min. sa imi fac din nou parul si am inceput sa tipam ca prostii prin parc. S-a luat o tiganca de noi ca tipam si a inceput sa fuga. Noi de frica(sau de altceva) am inceput sa fugim dupa el. Am alergat vreo 15 ture de bloc impreuna si dupa i-am dat un ou de ciocolata. Dupa ce l-a mancat a zis ca e alergic la ciocolata(poker face) si am mai alergat vreo doua ture. Dupa, am venit din nou in parc si mi-a pus o piedica si apoi a inceput sa danseze la mine si m-a mai dat putin in leagan. Am aflat ca ii place coliva laughing Apoi iar a venit tziganca si a fugit in casa si noi am plecat

| jawbreaker a răspuns:

Trebuie să facă el primul pas: o invitație la un suc sau la o plimbare.

| SlenderWomen explică (pentru jawbreaker):

Da, dar faza e ca nu suntem impreuna