| ciufulixx a întrebat:

Deci, Peste putin timp eu si prietenul meu implinim un anisor.
As vrea niste pareri in legatura cu un cadou.
P. S vreau ceva ce sa ne lege pe amn2

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cred ca ai sti sa desenezi cu rosu urma unor buze (a unui sarut) pe o coala de hirtie. Fa 365 de asemenea chestii pe o felicitare imensa, si ai un cadou superoriginal. Ca sa iti fie mai usor, fa-ti un model pentru buze, ia culoare rosie, si doar stampileaza urmele pe felicitare - va parea ca si cind ar fi real!

| sabin89 a răspuns:

Inseamna ca o sa incepeti sa mergeti in picioare

| ciufulixx explică (pentru sabin89):

Poate ai treaba si te retin Sabin89winking

| sabin89 a răspuns (pentru ciufulixx):

Pai nu, dar parca pe la un anisor stiam eu ca incep copiii sa mearga. Si de la varsta asta nu cred ca se incepe cu cadourile.

| ciufulixx explică (pentru sabin89):

M-ai cauta glume pe google poate data viitoare iti reusescbatting eyelashes

| DryLeaf a răspuns:

Ceva facut de tine ar fi ok.
Un exemplu: Un caiet/album foto... poze cu voi, iar sub fiecare poza, scrii cate un "gand" de-al tau happy

| Remus13 a răspuns:

Te-ai putea duce la un centru unde se fac perne, sa-ti faca oamenii aia o poza si sa-ti imprime poza pe o perna in forma de inima.

| HappyDarkness a răspuns:

1. Un lantiisor. O jumate de inima sa fie la tine. Si cealalta la el.
2. 2 bratari pe care scrie ceva gen: I smile, because i love you.
3. Ceva legat de cum v.ati cunoscut.