| anabels a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai mare defect pe care l-ar putea avea o fata sau un baiat si cum l-ati intrepta?

Răspuns Câştigător
| Roxana_2583 a răspuns:

In general trebuie sa acceptam pe cei din juru nostru asa cum sunt ei:calitati si defecte pentru ca in lumea asta nimeni nu-i perfect.
daca m-ar deranja acel defect, as vb cu acea persoana si i-as spune ca ma derajeaza nu stiu ce, poate ar spune ca:"o sa incerc sa ma schimb", dar daca vad ca nu se poate, il accept in continuare, poate ca si acelei persoane nu-i place ceva la mine si nu a indraznit sa-mi spune ca sa nu ma deranjeze.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sa fie mincinos, afemeiat si sa bea mult.
Cele mai mari defecte.
In rest se poate trece peste toate

| Psihiatra a răspuns:

Sut multe:minciun, furtul, fitele, cum spunea si ionika17...

| ionika17 a răspuns:

Fitele, comportamentu cam astea zic eu ca sunthappy

| anabels explică:

Nu