| glock17 a întrebat:

E un baiat de care imi place dar sunt destul de sigura ca nu simte la fel. E foarte dragut cu mine si protectiv, mi-a luat ciocolata de valentine's day si cand ne vedem ma tine in brate mereu si ma pupa. Îl iubesc foarte mult, e primul care mi-a pus capac, dar cum am spus sunt destul de sigura ca nu simte la fel. Cum imi dau seama daca ceea ce simt pentru el e reciproc sau daca macar tine la mine?

Răspuns Câştigător
| alinamocan39 a răspuns:

Dispari 3 zile, dacă te caută în aceste 3 zile la sigur are un interes și ține la tine. Și mai poți încerca să vorbești și să te comporți un pic mai rece cu el, să vezi atunci ce va face pentru tine. În caz contrar îți pierzi doar timpul. Am încercat de câteva ori și chiar merge.

2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Sunteti la inceput. E faza de îndrăgosteala.
Daca tine la tine?
Cred ca ceri cam mult pentru aceasta etapa.
Insa, daca te cauta inseamna ca este interesat de tine.
Si sa nu uiti ca baietii sunt de pe Marte si fetele sunt de pe Venus.

| Cavaler001 a răspuns:

Daca nu te plăcea nu.ti făcea cadouri și nu te lua.n brate, nu te pupa.
Nu te mai consuma aiurea și bucura.te de prezent și de atenția luiwinking