| Optimus7 a întrebat:

Eram cu iubita pe o banca. Ne-am luat in brate si un timp nu ne-am mai zis nimic. Ne-am bucurat de clipa imbratisari. Am stat asa cateva minte. Cand am dat sa ne despartim am trezit-o.
Ea si-a cerut scuze pentru ca a fost o nesimtita pentru ca a adormit. Eu i-am zis ca mie imi pare rau ca am chemat-o pe afara de dimineata dupa o noapte in care ea nu prea a dormit si ca ma iubeste pentru ca a putu sa adoarma. Ea a ras incetisor si nu a mai zis nimic.
Ce parere aveti de intamplare? I-am zis bine ce i-am zis?

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

E amuzant. E clar că nu trebuia tratat momentul cu duritate. N-ai zis rău.
Totuşi, de ce nu dormiţi şi voi împreună? Pe bune, e fain.
Noroc.

| cristi202 a răspuns:

E destul de frumos ce i-ai zis. E un mare adevar - daca a putut sa doarma, intr-adevar tine la tine, se simte in siguranta cu tine si stie ca se poate baza pe tine. E frumos. Si e frumos pentru ca sti sa ii acorzi libertatea necesara pentru a se simti bine cu tine, chiar daca doarme. Si e frumos si ca ea a realizat ca nu a fost atenta cu tine pentru ca a adormit, si si-a cerut scuze pentru asta. Eu cred ca a fost o intimplare interesanta. Si sa iti mai spun ceva: sotia mea se simte bine cu mine incit de multe ori adoarme in bratele mele, si asta inseamna mult pentru mine - motivele ti le-am zis.

| Ririru a răspuns:

Ce draguuuut! love struck. Da, foarte bine, bravo!
Si chiar daca adormit, fi mandru! A adormit in bratele tale, se simtea bine acolo.

| SunshineGirl a răspuns:

Foarte bine ai spus! Bravo!

| Nextone a răspuns:

Da mi se pare bine ce i-ai spus.Adica pentru o fata este foarte important ca baitul sa isi ceara scuze cand se simte vinovat si sa nu fie asa plin de orgoliu cu ea.Intamplarea e amuzanta si frumoasa o sa o tii mintehappy

| Optimus7 explică:

Da. Fata din intrebarea anterioara

| fanJBfan a răspuns:

Stai linistit, nu ai ranit-owinking

| Gabitza a răspuns:

Da! Conteaza foarte mult pentru o fata ca el sa-si ceara scuze! Mna. saracuta a adormit! Era obosita tare! Asta e! Daca tu ai stiut sa o intelegi si sa-i arati ca ai inteles-o e foarte bine! Ea va aprecia! happy

| BlueEyes_8798 a răspuns:

Optimus, asta e colega aia, de care ai pomenit intr-o intrebare anterioara?big grin

| BlueEyes_8798 a răspuns:

Bravohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Optimus ai parte de senzatii optime.aferim bre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea...

| ღLexUL0v3ღ a răspuns:

Intamplarea este destul de amuzanta. Dupa parerea mea a fost bine ce ai spusbig grin